איך לבחור נעלי נוחות שיהיו גם אלגנטיות

איך לבחור נעלי נוחות שיהיו גם אלגנטיות

נעלי נוחות הפכו בשנים האחרונות לאחד הטרנדיים החזקים ביותר בתחום ההנעלה. במקום לסבול מנעלי עקב או מנעליים רגילות ללא תמיכה אורטופדית, התחילו לצאת לא מעט נעלי נוחות שמתאימים ליום יום ואף לאירועים חשובים יותר. באמצעות נעליים נוחות ניתן להעניק לרגליים את כל התמיכה שהם זקוקות לה במהלך היום, בין אם זה בעבודה שדורשת מאיתנו עמידה שעות רבות על הרגליים או הליכה. נעלי נוחות מורידות את העומס על כפות הרגליים ומחלקות אותו שווה בשווה וכך למעשה שומרות על בריאות רגלינו.

מהם נעלי נוחות?

נעלי נוחות הם נעליים אורטופדיות שנותנים תמיכה מלאה לכף הרגל במהלך היום. נעליים אלה מגיעות עם סוליה רכה יותר ולא קשיחה כפי שאנו מכירים וניתן לעמוד או ללכת איתם מרחקים ארוכים יום שלם ולא להרגיש כאב ברגליים.

למי מתאימות נעלי נוחות?

נעלי נוחות מתאימות לכל מי שמחפש נעל נוחה שלא תגרום לחוסר נוחות בה או לכאבי רגליים לאחר זמן ממושך של עמידה או הליכה. כמו כן, נעלים אלה מתאימות לאנשים אשר סובלים מבעיות אורטופדיות שונות כגון: פלטפוס, דורבן, קשת גבוהה בכף הרגל ועוד.

מה חשוב לשים לב בעת בחירת נעלי נוחות?

אם אתם עומדים לרכוש נעלי נוחות בין אם זה בפעם הראשונה או לא ראשונה, חשוב שתשימו לב על כמה דברים חשובים בטרם הקנייה. דברים אלה כוללים:

מטרת הנעליים- האם נעלי הנוחות הן כתוצאה מבעיה שיש לכם בכפות הרגליים, או שאתם רוצים שיהיה לכם נוח במהלך היום ושלא תרגישו כאבי רגליים. לאחר שתחליטו לאיזה מטרה נעלי הנוחות יהיה לכם יותר קל למצוא את הסגנון והדגם שמתאימים לכם.

סוג הנעל- נעלי נוחות מגיעים במגוון סוגים וסגנונות החל מכפכפים, סנדלים, מגפיים, נעלי ספורט, מוקסינים ועוד. בטרם הרכישה חשוב לדעת איזה סוג נעל אתם צריכים ובהתאם לכך לנעול אותה על רגליכם ולראות איך התחושה והאם היא מתאימה לכם.

איכות החומרים- דבר חשוב ביותר בעת רכישת נעליים נוחות החומרים שהנעל עשויה. ככל שהחומרים איכותיים וברמה גבוהה לרוב מחיר הנעל יהיה יקר בהתאם, אך הנעל תהיה נוחה עד מאוד על כף הרגל ולא נרצה להוציאה מכף הרגל. כמו כן, חשוב שהנעל תאפשר לנו לקפוץ, ללכת, לשבת, שלא תשפשף את העור בעת ההליכה או תגרום לכאבים חזקים, אלא שלא נרגיש אותה על כף הרגל.

סוליה רכב- בעת רכישת נעליים נוחות חשוב שהסוליה תהיה לא קשה וקשיחה אלא נעימה ורכב ותיתן תמיכה מלאה לכל כף הרגל. רצוי אף לבחור בסוליה רכה יותר גם שמדובר על נעלי ערב עם עקב שהינן נוחות, מאחר שמדובר על עמידה ממושכת על כפות הרגליים שגומרת עם הזמן לכאבים עזים בכפות הרגליים.

נעליים ללא עקב- ככל שנעל הנוחות לא כוללת עקב גבוה ושיפועה קטן יותר, כך היא תהיה נוחה על כפות הרגליים. ההמלצה הוא עקב שטוח או עקב קטן של עד 4 ס"מ.

 

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

Increase the odds of winning by playing free Slot Games Online You'll love online slot games if enjoy playing slot