חשיבות החלפת מסנן בבר מים

 

מים הם חלק כה חיוני בחיי היומיום עד שבמקרים רבים אנשים אינם נותנים את הדעת לגבי המקור שממנו מגיעים המים או לגבי איכותם. אם גם לכם חשוב לשתות מים איכותים, טריים, נקיים ממתכות וחומרים המזיקים לגוף שלנו, הפוסט הבא בדיוק בשבילכם.

העניין הוא שרוב האנשים מניחים שהם מקבלים את זרם המים הטוב ביותר האפשרי, אבל זוהי הנחה מוטעית, כי רק מים מסוננים נחשבים לאיכותיים, ורק הקפדה על החלפת מסנן בבר מים מאפשרת שתיית מים טהורים ונקיים. למסנן המים תפקיד חשוב והוא זה שמסנן את כל המתכות והחומרים שאינם בריאים לנו.

עבור רבים, מי ברז נחשבים בלתי ניתנים לשתייה, וזה המקום שבו מים מסוננים נכנסים לתמונה. החלפת מסנן בבר מים מאפשרת לאנשים גישה למים נטולי זיהומים, שטעמם טוב, ומהווים מקור אמין לשימור הלחות בגוף. ללא הקפדה על תחזוקת בר מים, קיים הסיכון לחלות ממים מזוהמים או מהאלטרנטיבה של שתיית משקאות אחרים שעשויים להזיק לבריאות.

בר מים זמין בסוגים שונים אבל כולם מציעים את יסודות תהליך טיהור המים

כדי להבין את חשיבות שתיית מים מזוקקים, יש להפנים שמים שאינם מזוקקים עוברים ריכוז של כימיקלים מזיקים, חומרי הדברה, חיידקים וחלקיקים אחרים שמזהמים את מים. למרות שלמערכות מים ציבוריות יש נהלי סינון, הנהלים משתנים מעיר לעיר ולא כל עיר או ישוב מקפידים על תהליך טיהור המים.

איכות המים תלויה במקור ממנו מגיעה אספקת המים שלכם, אופן הטיפו בהם ואיכות צינורות המים. כך, לדוגמא, מערכות סינון מים ישנות שמשתמשות בצינורות עופרת עלולות להזיק לזרם המים שמגיע לברז, בגלל שטיפת עופרת מהצינורות למים. לכן תחזוקת בר מים עם הקפדה על תחזוקה קבועה באמצעות החלפת מסנן בר מים, חיונית לטיהור מי השתייה הביתיים.

החשיבות העיקרית של החלפת מסנן בר מים היא מניעת מחלות

מזהמים ומתכות כבדות שנמצאים במערכות המים הציבוריות עלולים להוביל לבעיות בריאות כגון בעיות בכליות ובדרכי הנשימה, בעיות רבייה וסרטן. אספקת מים מזוהמים עלולה להזיק גם לעור ולשיער. בהתאם לאיכות המים, ערכים מסוימים עשויים להימצא מחוץ לרמת ה-pH המומלצת.

כאשר מצב זה מתרחש, הוא מוביל לסיכוי למידה מוגברת של מזהמים ממיסי מתכת שאיתם המים באים במגע והמזהמים הופכים לחלק מהמים. שתיית מים מסוננים והקפדה על החלפת מסנן בר מים מונעת את הסיכונים והחשיפה לזיהומים האלה.

איך בוחרים בר מים?

השוק מציע קשת רחבה של ברי מים מכל הסוגים, הגדלים והמינים. כדי לבחור את בר המים המתאים שווה להתייחס לקריטריונים כמו הטכנולוגיה על בסיסה הוא פועל, להתייחס לגודל שלו בהתאם למקום שיש לכם בבית, האם יש לכם בבית ילדים קטנים, מה הדרך שבה אתם צורכים מים בחיי היום יום שלכם ורק אז לקבל החלטה.

https://bestbar.co.il/  חברה מובילה לברי מים

שתפו פוסט זה
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
רופא נשים
בלוג
רשלנות רפואית של רופא נשים

רשלנות רפואית של רופא נשים הוא נושא שעלול לגרום להשלכות חמורות הן בהווה והן בעתיד. מאמר זה מספק סקירה בנושא רשלנות רפואית של רופא נשים, ומציע הנחיות לזיהוי ההתרשלות, הגשת התביעה ובקשת פיצוי עבור מטופלות שנפגעו כתוצאה מהטיפול הרשלני.

בלוג
טרנד לוהט: חזיות ספורט

כשזה מגיע לאימון, נוחות ותמיכה הם המפתח. לכן חזיות ספורט הפכו לחלק חיוני במלתחה הכושר של כל אישה. לא רק

בלוג
מתנות שמתאימות לגיל שנתיים

יום הולדת הוא תמיד מאורע מרגש, ללא קשר לגיל שמציינים. כאשר מדובר בילדים קטנים יש התייחסות גדולה מאד ליום הזה