השתלת שיער בטורקיה

 

לא מעט גברים יסבלו בשלב כזה או אחר בחיים שלהם מנשירת שיער או מהתקרחות. כיום הרפואה המודרנית מביאה עימה פתרונות השתלת שיער מתקדמים מאוד כאשר ידוע כי טורקיה מהווה את היעד הפופולארי והאטרקטיבי ביותר לצורך השתלת שיער. גברים רבים טסים מדי שנה בשנה לטורקיה לצורך הליך השתלת שיער ומעניקים לעצמם שיער בריא, מלא וחזק כפי שהם רוצים.

השתלת שיער בטורקיה- במה מדובר?

השתלת שיער בטורקיה מהווה למעשה ניתוח כירורגי פשוט שבמהלכו מושתלים שיערות באזורים מקריחים. בדרך כלל אותן שיערות יילקחו מאזור אחר בקרקפת של המטופל, לרוב יהיה מדובר על האזור האחורי של הראש מהסיבה שמדובר על אזור עשיר בשיער ברוב המקרים. האזור התורם הוא קריטי להמשך התהליך וליעילות שלו, אך כמובן שגם הניסיון והמקצועיות של הרופא המבצע קריטית לתוצאות.

https://hairpower.co.il/  hair power  השתלת שיער בטורקיה

מדוע כדאי לעשות השתלת שיער בטורקיה?

הסיבה העיקרית שבגינה כדאי לעשות השתלת שיער בטורקיה היא המחיר הנמוך והגיש של ההשתלה המדוברת, ביחס למחירים המוצעים בארץ או במדינות אחרות בעולם. נתונים שונים מראים כי עלות הטיפול בטורקיה נמוכה בעשרות אחוזים ועד כ50 אחוזים. מעבר לכך מחיר השתלת שיער בטורקיה יכלול את כל החבילה לרבות טיסות, בית מלון ועוד. לא מעט מחקרים מצביעים כי מיטב הרופאים אשר מתמחים בתחום השתלת שיער מצויים בטורקיה.

מדוע יש הפרש מהותי במחיר בין השתלת בטורקיה לבין השתלת שיער בישראל

אחת הסיבות למחיר הנמוך של השתלת שיער בטורקיה היא העובדה שהעלות של כוח אדם הינה נמוכה באופן יחסי. מלבד זאת, טורקיה נדרשת לעמוד בסטנדרטים על מנת לעמוד בדרישה הגבוהה של תיירות רפואית שכוללת בין היתר מחירים נגישים וזולים יותר.

למה השתלות שיער בטורקיה הן השתלות פופולאריות?

אין ספק כי השתלות שיער בטורקיה מהוות השתלות פופולאריות ביותר בקרב גברים ישראלים. מדי שנה לא מעט גברים ישראלים טסים לטורקיה בכדי להשתיל שיער וזאת בשל העובדה שתופעת ההתקרחות מהווה את אחת התופעות השכיחות בקרב גברים ישראלים. מחזור השערה של גבר הינו קצר יותר באופן משמעותי ממחזור השערה אצל נשים ולכן הם סובלים מהתקרחות שיכולה להתחיל כבר בשנות העשרים לחייהם. ככל שהתקרחות מתחילה בגיל צעיר יותר כך היא משפיעה יותר על הביטחון העצמי והדימוי העצמי של הגבר, דבר אשר מוביל אותו לחפש פתרון יעיל לבעיה.

כיצד מתבצעת השתלת שיער בטורקיה?

טרם אתם בוחרים בהליך השתלת שיער בטורקיה, כדאי שתקראו על התהליך. טיפול השתלת שיער זה מתבצע באמצעות הליך כירורגי שבמהלכו מוסרות שכבות עור שיש בתוכן זקיקי שיער או על ידי שליפת זקיקים מבודדים מאזור מסוים בגוף שיש בו שיער והשתלם באזור שבו המטופל מעוניין בצמיחת שיער. למעשה מתבצע שימוש בשתלים שיש בהם זקיקי שיער שמבחינה גנטית אין בהם שום סיכון להתקרחות מכל סוג. לרוב ההשתלה תתבצע על החלק הקדמי עם שערות שנלקחות מהחלק האחורי בראש.

 

שתפו פוסט זה
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
תלתלים
בלוג
התרת קשרים בשיער: אילו שיטות עובדות באמת ואילו כדאי להימנע מהן

האם אי פעם מצאת את עצמך מנהל מלחמה נגד סבך קשרים שלקח את השיער שלך כבן ערובה? אתם לא לבד. עבור רבים, תהליך התרת הקשרים בשיער הוא חוויה מתסכלת, והופך את מה שאמור להיות שגרת טיפוח פשוטה למשימה הרקוליאנית. עם זאת, מתחת למאבק הזה מסתתר לא רק סיפור על חוטים קשורים, אלא הזדמנות לאמץ את אמנות הטיפול במנעולים שלנו בחוכמה ובחום.

מוצרים למטבח
בלוג
המדריך המלא: מוצרים חכמים למטבח שיעשו לכם חיים קלים יותר

זמזום החדשנות הפך את המטבחים של ימינו למרכזי טכנולוגיה, שבהם נוחות פוגשת מודרניות בכל פינה. חלפו הימים של הכנת ארוחות עתירות עבודה והתאמות ידניות. במקום זאת, אנו מוצאים את עצמנו מוקפים במכשירים חכמים שנועדו להפוך את ההרפתקאות הקולינריות שלנו לא רק למהנות יותר, אלא יעילות להפליא.

קוסמטיקאית
בלוג
החיפוש אחר הקוסמטיקאית המושלמת: המסע שלי

כאשר החלטתי לראשונה למצוא קוסמטיקאית חדשה, התחלתי לשאול חברים ובני משפחה המלצות. חיפשתי באינטרנט גם ביקורות ודירוגים של מכוני יופי מקומיים. היה לי חשוב למצוא מישהו מנוסה, מיומן ובעל מוניטין טוב.

כירורג פלסטי
בלוג
5 טיפים למציאת כירורג פלסטי מומלץ

התחל על ידי מחקר מנתחים פלסטיים באזור שלך וקריאת ביקורות מקוונות של מטופלים קודמים. חפש משוב חיובי ודירוגים גבוהים שיעזרו לצמצם את האפשרויות שלך.