איך לשכור אחות לילה?

אחות לילה מספקת טיפול אישי ובריאותי ביתי לבני הגיל השלישי ולאנשים עם מוגבלויות. זהו כוח עבודה חיוני שפועל לשיפור איכות חיי הקשישים שחיים בביתם ויש להם סיוע מקצועי לשעות היום, אבל אין להם פתרונות של תמיכה מקצועית רפואית לשעות הלילה. לא פעם, אנשים הזקוקים לשירות של אחות לילה מתעוררים באמצע הלילה וצריכים סיוע למגוון רחב של פעולות כמו לקום מהמיטה, להתפנות לשירותים, לקחת תרופות לשיכוך כאבים ועוד. טיפול סיעודי של אחות לילה לאנשים מזדקנים בבתיהם הוא שירות מבוקש ביותר, והפופולריות של שירות זה צפויה להימשך ככל שהאוכלוסייה מזדקנת.

תחומי אחריות של אחות לילה

אחות לילה ביתית מספקת מגוון מקיף של שירותים, שכוללים סיוע להתנהלות בני הגיל השלישי ברחבי הבית ועד שירותי בריאות מיומנים. ניתן לשכור שירותי אחיות מוסמכות שיש להן רמות מקצועיות שונות. הן משמשות כמטפלות רפואיות וכמלוות, ומספקות שירותי רחצה והלבשה, ארוחות, ופיקוח על נטילת תרופות. לעתים אותו אחות לילה תלווה את האדם הסיעודי גם במהלך היום ולעתים תהיה תחלופה. יש אחיות שמספקות את השירות שלהן בבתי החולים, מרכזים רפואיים ומוסדות שיקומיים ויש משפחות שבוחרות להזמין אחות לילה לבית של האדם שזקוק לשירות שלהן. דרישות ההכשרה משתנות בהתאם לצרכים של בני המשפחה ששוכרים שירותי אחות לילה לטיפול בבני המשפחה הקשישים שלהן, וחלק מהמשפחות דורשות שירותי אחיות שיש להן סטנדרטים מקצועיים רשמיים.

תקשורת עם בני המשפחה

שירות אחות פרטית או למשל אחות לילה מוסמכת מפקחת על מצבו הבריאותי והרגשי של הקשיש שבו היא מטפלת, ומדווחת לבני המשפחה על שינויים שהיא מבחינה בהן. יש חשיבות מאוד גבוהה לתקשורת שמתקיימת בין האחות לבין בני המשפחה. בין השאר האחות בודקת סימנים חיוניים, מטפלת עם ציוד רפואי, חובשת פצעים, מנקה צנתרים, עוקבת אחר זיהומים, עורכת תרגילי טווח תנועה, מציעה סיוע בהליכה ומבצעת כמה טיפולים. כל המשימות הקשורות לרפואה מבוצעות בהתאם להנחיות אחות מוסמכת. אחות לילה מוסמכת מספקת סיוע גם בטיפול אישי, כגון סיוע בשירותים, החלפת מצעים והגשת ארוחות.

ההבדל בין אחות לילה לבין עובד סיעודי

אחות לילה מעריכה, מנהלת ומפקחת על מצבו הבריאותי של בן משפחתכם הקשיש ומספקת טיפול רפואי ישיר שעובד סיעודי אינו יכול לספק. המשימות כוללות מתן תרופות בעירוי, הזנה דרך צינורות וזריקות; מתן טיפול בסוכרת, והדרכת בני המשפחה על אפשרויות הטיפול המתאימות.

חלק מאחיות הלילה מיומנות בטיפולי ריפוי בעיסוק, פיזיותרפיה וטיפול בדיבור. הן מספקות טיפול סיעודי מיומן במשרה חלקית או לסירוגין, בהתאם לדרישות הרופא המטפל בקשיש. לאחות מוסמכת יש תעודת סיעוד, היא עמדה בבחינות ההסמכה המתאימות ובכל דרישות הרישוי האחרות של משרד הבריאות.

ניתן לפנות לחברות מקצועיות המספקות שירות מהסוג הזה ולבחור את האחות בהתאם לצרכים שלכם.

שתפו פוסט זה
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
אופנה צנועה
בלוג
אופנה צנועה באינטרנט, טרנד חדש?

רשתות חברתיות משפיעות על כל תחומי החיים, אופנה צנועה מתגבשת כתחום בלתי נמנע של האופנה המודרנית. זהו לא רק טרנד חדש בעולם האופנה, אלא תנועה חברתית ותרבותית שגובשה כתגובה לתרבות הצרכנית והשגרתית השולטת בחברה המודרנית. מהי אופנה צנועה באינטרנט, איך התחילה תופעה זו ולמי היא מתאימה ומה מיוחד בסגנון אופנה כזה.

כיסוי ראש
בלוג
מודרניות ומסורת – כיסויי ראש מעוצבים לנשים

​ ​כיסויי ראש מהווים חלק בלתי נפרד ממסורות רבות ברחבי העולם מזה דורות רבים. הם משמשים הן כסממן תרבותי וסמל לזהות דתית או אתנית, והן ככלי אופנתי המבטא סגנון אישי. בעידן המודרני, המסורת והחדשנות משתלבות יחד בעיצוב כיסויי ראש, כאשר אלמנטים מסורתיים מקבלים פרשנות מודרנית ועדכנית. מגוון רחב של חומרים, צב

תלתלים
בלוג
התרת קשרים בשיער: אילו שיטות עובדות באמת ואילו כדאי להימנע מהן

האם אי פעם מצאת את עצמך מנהל מלחמה נגד סבך קשרים שלקח את השיער שלך כבן ערובה? אתם לא לבד. עבור רבים, תהליך התרת הקשרים בשיער הוא חוויה מתסכלת, והופך את מה שאמור להיות שגרת טיפוח פשוטה למשימה הרקוליאנית. עם זאת, מתחת למאבק הזה מסתתר לא רק סיפור על חוטים קשורים, אלא הזדמנות לאמץ את אמנות הטיפול במנעולים שלנו בחוכמה ובחום.

מוצרים למטבח
בלוג
המדריך המלא: מוצרים חכמים למטבח שיעשו לכם חיים קלים יותר

זמזום החדשנות הפך את המטבחים של ימינו למרכזי טכנולוגיה, שבהם נוחות פוגשת מודרניות בכל פינה. חלפו הימים של הכנת ארוחות עתירות עבודה והתאמות ידניות. במקום זאת, אנו מוצאים את עצמנו מוקפים במכשירים חכמים שנועדו להפוך את ההרפתקאות הקולינריות שלנו לא רק למהנות יותר, אלא יעילות להפליא.