הסרת שיער בלייזר בערד

אחת התובנות הראשונות שמגלה כל נערה מתבגרת היא שכל הנושא של הסרת שיער גוף הוא מטרד אמיתי שהולך ללוות אותה לאורך כל חייה. עם השנים, כל אחת בוחרת את הדרך המתאימה לה ביותר להיפטר משיער הגוף, בין באמצעות גילוח יומיומי ובין באמצעות טיפולי שעווה, מריטת שיער ודומיהם. בכל המקרים, אכן מדובר במטרד של ממש ולעיתים גם בלא מעט כאב, ומדובר בפרוצדורה שגרתית שיש לבצע לאורך כל החיים. במקום זה, אפשר פשוט להסיר את השיער באופן קבוע באמצעות לייזר בערד ועל כך נדבר בשורות הבאות.

טכנולוגיית הלייזר – הקונספט

בראייה היסטורית טכנולוגיית הלייזר טכנולוגיה חדשה יחסית, אבל בעידן המודרני כבר צברנו ניסיון עצום עם הטכנולוגיה הזאת, שמשמשת היום במגוון רחב של סוגי טיפולים רפואיים, אסתטיים ואפילו תעשייתיים. הקונספט המרכזי של טכנולוגיית הלייזר הוא יצירת חום בטמפרטורה גבוהה מאוד ובצורה מרוכזת מאוד. יכולת זו מאפשרת לנו לבצע פעולות שמבוססות על חום גבוה, מבלי לגרום לנזק היקפי. יש לנו את היכולת לכוון את קרן הלייזר על תא בודד על מנת להשפיע עליו, מבלי לפגוע בתאים סמוכים כלל.

הסרת שיער בלייזר בערד– איך זה עובד?

בהתאם לקונספט שעומד מאחורי טכנולוגיית הלייזר, אחד היישומים הראשונים שהתפתחו לצד הטכנולוגיה הוא היישום של הסרת שיער בלייזר בערד. פרוצדורה זו מבוססת על הקרנת חום גבוה על זקיק השערה באופן שפוגע והורס את תאי הזקיק ולא מאפשר צמיחה חוזרת של שערה מאותו זקיק. מן הסתם, במסגרת הפרוצדורה לא נדרש המטפל לעבור זקיק זקיק, לאתר אותו ולהשמיד אותו באופן ספציפי. המכשור המודרני להסרת שיער בלייזר מבוסס על זיהוי אופטי של זקיק השיער ושליחת קרן לייזר על הזקיק באופן אוטומטי. שיטת פעולה זו היא מה שעומד מאחורי מה שאולי כבר שמעתם, שאנשים בעלי עור בהיר ושיער כהה משיגים את התוצאות הטובות ביותר בטיפול, שכן המכשור יודע לזהות היטב את הניגודיות בין צבע העור וצבע השיער ולזהות בקלות את כל זקיקי השיער. יחד עם זאת, כיום ישנן טכנולוגיות שאפשר למצוא בכל המכונים המציעים הסרת שיער בלייזר בערד או בכל מקום אחר, שיודע לזהות את זקיקי השיער גם בתנאים תומכים פחות ואצל אנשים בעלי גוון עור כהה.

הסרת שיער בלייזר בערד

הטיפול עצמו מבוצע בערד במסגרת מספר טיפולים, החל משלושה טיפול ועד יותר מעשרה, הכל בהתאם לרמת המורכבות ולקצב התקדמות הטיפול אצל המטופל הספציפי. לפני הטיפול מורח המטופל משחה מאלחשת המיועדת לעמעם את הכאב הקל מאוד, יש לומר, שעשוי המטופל לחוות במהלך הטיפול. בסך הכל מדובר בטיפול אפקטיבי מאוד שמבטיח הסרה קבועה של שיער גוף, ללא צורך בגילוח או שעווה… בעצם לנצח. בכל המכונים, בין שאתם בוחרים לעשות טיפול הסרת שיער בלייזר בערד ובין בכל מקום אחר, ניתנת גם אחריות מלאה על תוצאות הטיפול.

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

Increase the odds of winning by playing free Slot Games Online You'll love online slot games if enjoy playing slot