חושבים קדימה – בגדי הים שיכבשו את השוק בשנת 2022

קרדיט תמונה: freepik

אילו שינויים אנו צפויים לראות בשוק בגדי הים בשנת 2022? האם יש בגד ים ספציפי שיכבוש את חופי הים והבריכות? איזה בגד ים הכי מתאים לחופשה?

אין סיבה שלא לחשוב כבר עכשיו על קיץ 2022, במיוחד אם מתוכננת עד אז מהפכה בגוף, חיטוב ורצון עז להיראות טוב במקסימום בחוף הים ובבריכה. אמנם תצוגות האופנה עוד לא התקיימו, אך כבר עכשיו עומלים עליהן וניתן לצפות שהסגנונות שראינו בשנים 2022 ונראה בשנת 2022 יהיו דומים מאוד, עם שדרוגים, תחכומים ודרכים שונות להחמיא לגוף. אז אילו שינויים נראה והאם יש בגד ים שצפוי לכבוש את הזירה? חקרנו את הנושא לעומק.

 

שנת 2022 בסימן השנים שקדמו לה

בשנת 2022 אנו צפויים לראות את המגמה שהייתה בשנים האחרונות בתחום בגדי ים הולכת ומתפשטת. משהו טוב קורה בתחום האופנה כולו וזה קורה גם בתחום אופנת בגדי הים כאשר ישנו דגש רב על גוף אישה שופע ומלא ממש כשם שיש דגש על נשים רזות וחטובות. פלח השוק של הנשים המלאות שמחפשות אחר בגד ים מחמיא גדול והמעצבים מכוונים אליו היום יותר מתמיד. מה זה אומר על מה שנראה במסלולים בשנת 2022? צפוי הנראה עוד ועוד גזרות מחמיאות, במיוחד כאלה ששמות את הגוף המלא בקדמת הבמה. הגזרות יכולות להיות ברמת חיתוך הבד, שימוש בבדים נוחים במיוחד ובגמישות מרבית שתספק נוחות מקסימלית.

 

אילו צבעים צפויים לנו?

בשנים האחרונות ניתן לראות יותר צבעים בוהקים על במות תצוגות האופנה ובמיוחד בתחום בגדי הים. הטיבו מעצבי האופנה להבין שבגד ים הוא פריט לבוש שיש להתייחס אליו ביראת כבוד, שכן הוא משרת את האישה בזמן החשוף לה ביותר ולאורך עונה שלמה או לפעמים כמה. מתוך נקודת המחשבה הזו מעצבים הבינו שיש שני דברים שיכולים להחמיא במיוחד לנשים – צבע ייחודי וגזרה חטובה. בשני נושאים אלו ניתן לראות השקעת משאבים רבה של בתי האופנה והתוצאות בשטח – יש מגוון רחב של בגדי ים 2022 מכל הסוגים – שלמים, עם שרוול ארוך, טנקיני, ביקיני וחוטיני, כולם עם צבעים ייחודיים. בין הצבעים הבולטים בשנה החולפת, ואלו שצפויים להמשיך ולכבוש את שוק בגדי הים יהיו הצבעים המטאליים, הבורדו, הטורקיז, הוורוד הייחודי והאדום. כל הצבעים הללו מחמיאים לנשים רבות ובגוונים שונים, ויש להם יכולת לשדר יוקרה בו בעת.

 

הדפסים ייחודיים

כמו בתחומים רבים אחרים, ההדפסים הייחודיים כובשים גם את תחום בגדי הים. אנו לא מדברים על ההדפסים המנומרים הרגילים שאנו מכירים לאורך השנים, אלא על שדרוג אמיתי שלהם. כמובן שיש את ההדפסים המנומרים, אך הם מגיעים באלגנטיות שעוד לא נראתה כמוה בתחום בגדי הים. כיום משולבים בבגדי הים המנומרים הדפסים זעירים וצבעים ייחודיים שהופכים אותם ליוקרתיים במיוחד.

בנוסף להדפסי הנמר ישנם הדפסי זברה בצבעים שונים, בשחור לבן ובגדלים שונים של פסים שהופכים כל בגד ים לייחודי בפני עצמו. עוד טרנד שנחשב כיום למוביל הוא יצירה של הדפסים עצמאיים, כאלה שלא ניתן לראות בשום מקום כי יוצרו במיוחד עבור קו בגד הים. בהדפסים הללו ניתן להתפרע כיד הדמיון, לשלב צבעים בוהקים שנמצאים באופנה ולשלב דמויות, ציורים ותמונות שמדגישות את קו העיצוב ונותנות לו נופך עצמאי.

 

איך לבחור את בגד הים?

אם קונים באינטרנט כדאי לבחור מידות מותאמות ולבחון את סוג הבד. רצוי לבחור בגד ים שמתאים לגזרה, ולכן כדאי לבחור בגד ים עם דוגמנית במידות המתאימות שיכולה להציג כיצד הוא נראה על הגוף. כדאי להיזהר ממחשוף עמוד מידי ובגדול ללכת על המוכר בתחום הגזרה אך לחדש בצבעים ובסגנונות.

שתפו פוסט זה
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
אופנה
בלוג
איך אופנה משפיעה על מציאת הבן זוג המתאים?

אופנה משחקת תפקיד מכריע בעולם ההיכרויות, מכיוון שלעתים קרובות זהו הרושם הראשוני שאנו עושים על בן זוג פוטנציאלי. הדרך בה אנו מתלבשים יכולה לשדר את האישיות, הביטחון והסגנון שלנו, שיכולים למשוך או להרתיע מחזרים פוטנציאליים.