לראות את השמיים והכוכבים שהיו ברגע הכי מיוחד שלך – מפת כוכבים לפי תאריך

קרדיט תמונה: freepik

מהו הרגע הכי משמעותי שלך? היום הראשון בו נפגשתם? היום שבו התחתנת? או אולי היום שבו הבייבי נולד? עם מפת כוכבים של  סטארי אפשר לנצור את הרגעים האלו בשילוב עם סטייל הום דקור מושלם!
זה בעצם השילוב המושלם בין רגע עם משמעות מיוחדת לבין פריט לעיצוב הבית.

 

מהי מפת כוכבים?

פריט דקור מלא בסטייל שמגיע כתמונה ממוסגרת שמראה את השמיים והכוכבים שהיו ברגע הכי מיוחד שלנו.
יש לנו אפשרות לראות בכל זמן נתון איך נראו השמיים והכוכבים- בעבר ואפילו בעתיד! בכל רגע נתון הכוכבים בתזוזה ומיקומם משתנה, ומכאן הביטוי המוכר – על היום בו הכוכבים הסתדרו לטובתך.
מפת הכוכבים של סטארי מגיעה בעיצוב ייחודי בסגנון בוהו שיק בשילוב עם עיצוב נורדי אך יחד עם זאת היא בהתאמה אישית לכל אחד ואחת, לפי הרגע שלו ושלה.

בנוסף, בכל מפת כוכבים ניתן למצוא הקדשה מרגשת ופרטים שהיו במאורע עצמו – הכי פרסונלי שיש.

 

לתת מפת כוכבים מתנה

מי שרוצה להפתיע בן או בת זוג או אדם אהוב בחייו עם מתנה מקורית ומיוחדת, ימצא שמפת הכוכבים מושלמת לכך. מפת כוכבים לפי תאריך תתאים כמתנה עבור יום הולדת, יום נישואין, לכבוד יום האהבה, לידת הבייבי או פשוט כשרוצים לתת מתנה למי שאוהבים. מי שרוצה להיות מקורי בכיוון הרומנטי, יזמין את המפה עבור היום בו התרחשה הנשיקה הראשונה, היום בו הייתה הצעת הנישואין או דייט מיוחד במינו שהיווה סמל בתחילת הקשר.

 

כיצד יוצרים את מפת הכוכבים?

בכל רגע נתון השמיים משתנים וכך גם הכוכבים מוצגים מעט אחרת. זה בדיוק מה שהופך את מפת הכוכבים לייחודית ואישית, שכן ניתן לשחזר את מיקומי הכוכבים ליום אחד ספציפי, גם אם הוא היה לפני חמישים שנה וגם אם יהיה בעוד שנתיים.

שחזור נראות הכוכבים בשמיים נעשה על פי חישובים מדויקים על ידי תוכנות מתאימות שמזינות את נתוני המיקום המדויקים של מפת הכוכבים לאותו תאריך שנבחר. לאחר מכן אנו מכינים את העיצוב הייחודי שלנו מדפיסים אותה וממסגרים אותה כתמונה עם סטייל בוהו שאין כמוהו.

התוצאה הסופית תהיה בגוון הנבחר, מלאת משמעות, מעוצבת וייחודית. בגלל שמדובר במתנה מרגשת מאד שכולה בהתאמה אישית לפי רגע מיוחד יש למפת כוכבים ערך גבוה יותר, מאשר מתנה שהיא יחסית חומרית או בנאלית, וזוהי ככל הנראה הסיבה שרבים בוחרים במתנה הזו לציון אירועים חשובים.

 

החווייה של סטארי

"מקרה שקרה לנו ממש בתחילת הדרך – לקוח הזמין מפת כוכבים ליום ההולדת של חברתו, אבל קצת התלבט לגבי הרכישה  כי הם היו במקום לא טוב בקשר והוא פחד שאולי ייפרדו. בסוף הוא החליט לקנות לה את המפה, והיא כל כך התלהבה ממנה וראתה בה מחווה רומנטית מצדו, שמאז היא לא מפסיקה להרעיף עליו אהבה, והקשר שלהם התחזק משמעותית מאז… זה מה שהוא סיפר לנו  כשדיברנו כמה שבועות אחרי שרכש במקריות כי רצינו בסה"כ לברר אם המפת כוכבים הגיעה והכל בסדר. מבחינתנו זה היה מטורף, זה עשה לנו אושר שליווה אותנו עוד שבועות אחרי"

לרכישת מפת כוכבים היכנסו לאתר https://stari.co.il/

 

שתפו פוסט זה
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
רופא נשים
בלוג
רשלנות רפואית של רופא נשים

רשלנות רפואית של רופא נשים הוא נושא שעלול לגרום להשלכות חמורות הן בהווה והן בעתיד. מאמר זה מספק סקירה בנושא רשלנות רפואית של רופא נשים, ומציע הנחיות לזיהוי ההתרשלות, הגשת התביעה ובקשת פיצוי עבור מטופלות שנפגעו כתוצאה מהטיפול הרשלני.

בלוג
טרנד לוהט: חזיות ספורט

כשזה מגיע לאימון, נוחות ותמיכה הם המפתח. לכן חזיות ספורט הפכו לחלק חיוני במלתחה הכושר של כל אישה. לא רק

בלוג
מתנות שמתאימות לגיל שנתיים

יום הולדת הוא תמיד מאורע מרגש, ללא קשר לגיל שמציינים. כאשר מדובר בילדים קטנים יש התייחסות גדולה מאד ליום הזה