מתנות שמתאימות לגיל שנתיים

קרדיט תמונה: freepik

יום הולדת הוא תמיד מאורע מרגש, ללא קשר לגיל שמציינים. כאשר מדובר בילדים קטנים יש התייחסות גדולה מאד ליום הזה וכמובן גם חיפוש אחר קניית מתנה לא פחות ממושלמת. אז אילו מתנות מתאימות לגיל שנתיים? מה אפשר לבקש מהסבים או הסבתות, מהחברים או מהילדים בגן?

 

לבחור מתנות ליום הולדת שנתיים

גיל שנתיים הוא כמעט הסיום של להיות תינוק אך רק ההתחלה של להיות פעוט או ילד קטן. הפעוט כבר הולך לבד אך אולי הוא כבר גמול מחיתולים וכבר לא ישן עם מוצץ. במידה ויודעים מה הוא אוהב ואילו נושאים מעניינים אותו הרי שאפשר לבחור במתנה מתוך עולמות תוכן אלה. אחת המתנות המוצלחות לגיל זה היא תלת אופן שיכול להחליף את העגלה. גם הפעוט בעצמו אולי כבר לא ירצה לשבת בעגלה כי הוא יחשוב שהוא כבר גדול מדי בשביל זה ולכן תלת האופן יכול להיות תחליף מצוין.

 

לשים לב להתפתחות של הילד

באופן כללי חשוב מאד לדעת שמה שצריך לשים לב אליו על מנת לבחור מתנה לגיל משמעותי כמו גיל שנתיים הוא מצב ההתפתחות של הפעוט המדובר, מה הוא יכול לעשות ולמה הוא מסוגל. אם חושבים על משחק או הפעלה שעלולים להיות קלים מדי עבורו הרי שצריך לחשוב שוב. דווקא לחפש רעיונות שמתאימים לגיל שלוש או ארבע – זו תהיה המחשבה הנכונה, שכן מתנה לגיל בוגר יותר יכולה לאתגר פעוט בן שנתיים וכך גם תעזור לו להתפתח כמו שצריך וכמו שמצופה ממנו. ילדים בגיל הזה מתעניינים בכל סוגי אמצעי התחבורה, הם אוהבים דמויות מוכרות מסרטים או סדרות טלוויזיה ואפשר גם לבחור במתנות שימושיות כמו סט מצעים או שמיכה לעגלה.

 

מתנות שנשארות למשך הרבה זמן

מי שמחפש רעיון טוב ומוצלח לקנות לילד או ילדה בגיל שנתיים לבטח גם ירצה לקנות מתנה שתחזיק מעמד במשך כמה שיותר זמן. אופני איזון נחשבים למתנה פופולרית וכדאית מאד שמתאימה כמעט לכל הילדים וללא ספק יכולה להוות פריט שימושי שהילד או הילדה יעשו בהם שימוש במשך הרבה מאד שנים, עד שיגדלו ויוכלו לרכב על אופניים רגילים ללא גלגלי עזר. כיום אופני האיזון נחשבים למבוקשים ומתאימים מאד כבר מגיל שנתיים ויש בהם כדי לתרום ולסייע בהתפתחות המוטורית של תיאום בין הידיים, הרגליים והעיניים ויש לא מעט כישורים ויכולות שיתפתחו בזכות השימוש הנכון והיומיומי באופני האיזון. מכאן שגם הם רעיון מצוין למתנה.

שתפו פוסט זה
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
רופא נשים
בלוג
רשלנות רפואית של רופא נשים

רשלנות רפואית של רופא נשים הוא נושא שעלול לגרום להשלכות חמורות הן בהווה והן בעתיד. מאמר זה מספק סקירה בנושא רשלנות רפואית של רופא נשים, ומציע הנחיות לזיהוי ההתרשלות, הגשת התביעה ובקשת פיצוי עבור מטופלות שנפגעו כתוצאה מהטיפול הרשלני.

בלוג
טרנד לוהט: חזיות ספורט

כשזה מגיע לאימון, נוחות ותמיכה הם המפתח. לכן חזיות ספורט הפכו לחלק חיוני במלתחה הכושר של כל אישה. לא רק

למה יש לנו שחורים בפנים

כל אחד מאיתנו היה רוצה ליהנות ממראה פנים חלק, נעים ונקי. לצערנו, עם השנים אנחנו מתמודדים עם תנאים שיוצרים פגמים