הקפאת שומן בעפולה

על הקפאת שומן אולי לא שמעתם קודם לכן, וייתכן שאתם מתחברים יותר לכינוי המסת שומן, שמתחברת לכם יותר לאינטראקציה של שומן וחום, אלא שאחת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום המסת השומן היא דווקא הטכנולוגיה של הקפאת שומן. המדובר על הליך במסגרתו מוקרנת טמפרטורה נמוכה מאוד מתחת לאפס על תאי השומן, באופן שגורם להרס התאים. עד כמה זה באמת עובד ומדוע זה אפילו יעיל יותר מדיאטה או כושר גופני בהיבט של הורדת משקל והיקפים? על כך בשורות הבאות.

קצת על תאי השומן בגוף שלכם

הקפאת שומן בעפולה

תאי שומן הם תאים מיוחדים שמתפתחים בגוף האדם עד גיל ההתבגרות. בגיל ההתבגרות מפסיק הגוף את ייצור תאי השומן ומלאי תאי השומן שנוצרו הם תאי השומן שמלווים אותנו עד סוף החיים. השמנה מתרחשת כאשר תאי השומן האלה מתרחבים ומתנפחים בעוד הרזיה מתרחשת כאשר הם מתכווצים ומצטמצמים, אך מספרם נותר קבוע ואינו משתנה. כאשר אתם נכנסים למשטר דיאטה קפדני או כאשר אתם עורכים אימוני כושר בחדר הכושר, אתם למעשה מבצעים פעולה שמדלדלת את תוכן תאי השומן ובכך מובילה להרזיה, אך אינכם "מחסלים" את אותם תאי שומן. אותם תאים שהצטמצמו במהלך הדיאטה, יכולים בקלות להתנפח ולהתרחב שוב וזאת הסיבה שבגינה אנשים רבים מתקשים מאוד בשימור תוצאות הדיאטה. עם הקפאת שומן זה עובד אחרת.

הקפאת שומן בעפולה – הורסים את התאים

בניגוד לדיאטה או כושר גופני, הקפאת שומן בעפולה היא פרוצדורה שמיועדת להרוס את תאי השומן ולסלק אותם מהגוף, כך שהבעיה של השמנה לאחר הדיאטה אינה רלוונטית. התאים שנפגעו בתהליך הקפאת השומן כבר לא קיימים בגוף ולכן גם לא יכולים לגרום להשמנה באמצעות התרחבות. פרוצדורת הקפאת שומן היא פרוצדורה יעילה מאוד המבוצעת באמצעות מכשור טכנולוגי מתקדם עם בקרות בטיחות פנימיות מובנות, והיא מאפשרת הסרה של עד 7 ס"מ מהיקפי הגוף באזור המטופל במסגרת טיפול אחד. באזורים מסוימים ובמצבים מסוימים, ניתן לבצע עד שלושה טיפולים לכל אזור להשגת התוצאה הסופית המבוקשת.

 

הקפאת שומן בעפולה- לא בכל מקום

אם החלטתם לחטב את הגוף באמצעות טכנולוגיית הקפאת השומן, אתם יכולים לחפש גורם מקצועי המציע הקפאת שומן בעפולה או בכל מקום אחר שנוח לכם ולבצע את הטיפול הנדרש. יחד עם זאת, חשוב לדעת שטיפול זה דורש רמה מקצועית גבוהה מאוד, מכשור מתקדם ויכולת ביצוע גבוהה ולכן מה שחשוב יותר הוא לא שתמצאו שירות הקפאת שומן בעפולה, אלא שתמצאו את המקום הנכון לעשות בו את ההקפאה הזאת. בהיבט זה, אתם רוצים לבצע את הטיפול אך ורק אצל גורם שאתם יכולים להשיג עליו כמה שיותר המלצות מאנשים שאתם סומכים על דעתם. הטיפול מוצע על ידי מכוני קוסמטיקה גדולים אבל גם על ידי קוסמטיקאיות מקצועיות פרטיות בקליניקות פרטיות.

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

פלמינגו ספא חיפה

פלמינגו ספא חיפה הינו ספא בצפון הארץ המציע מגוון מסאז בחיפה לגוף ולנפש. כלל טיפולי הספא המוצעים בפלמינגו ספא הינם

Pay For Essay Online

Those who use free essay web sites quickly achieve confidence of their writing expertise. A little creativeness reveals extra prospects

How Do You Order Essay Online?

Another essential thing we wish to spotlight is you could keep in contact along with your author throughout the entire

How Do You Order Essay Online?

Another essential thing we wish to spotlight is you could keep in contact along with your author throughout the entire

Finest Essay Writing Service Us

In different phrases, you dictate what appears in your paper. You won't ever miss a means of communicating together with