קרדיט תמונה:CANVA

רופא השיניים התרשל וגרם נזק? יש למי לפנות

בואו ללמוד כל מה שחשוב לדעת על רשלנות רפואית של רופאי שיניים – כמו מה זה אומר, ולמי ניתן לפנות בעת הצורך.

רבים מאיתנו מפחדים מרופאי השיניים, בין אם בגלל חוויה לא נעימה מהעבר או בשל החשש שרופא השיניים יגרום לנזק. אז, אמנם, ברוב המקרים, רופאי השיניים עושים את עבודתם נאמנה, ומטפלים בשיניים ובחלל הפה שלנו כראוי. אבל, לפעמים, רופאי השיניים עלולים להתרשל במהלך עבודתם, וכך לגרום לנזק בשיניים או בפה שלנו בעת הטיפול בהם. ברוב המקרים, כמובן שהנזק לא נעשה בכוונה, אלא הוא קורה פשוט בשל התרשלות הרופא במהלך העבודה. בסופו של דבר, מדובר בתופעה אנושית למדי, שכן כולנו בני אדם וכולנו טועים או מתרשלים מפעם לפעם, גם במהלך עבודתנו או ביצוע תפקידנו.

דוגמאות לרשלנות רפואית פוטנציאלית של רופאי שיניים

אז אילו סוגים של רשלנות רפואית יכולים להתרחש בעת ביקורים או טיפולים אצל רופא השיניים? ובאילו מקרים מדובר למעשה ברשלנות רפואית של הרופא? להלן כמה דוגמאות:
1. הנחת כתר על שיני הילד ללא הסכמה של ההורה.
2. נזק שנגרם בשל יישור שיניים באמצעות גשר, שנעשה בצורה לא נכונה.
3. נזק שנגרם לחלל הפה בשל מקבע לאחר גשר, שלא הודבק מספיק טוב לשיניים.
4. נזק, כמו זיהום, שנגרם לחלל הפה, לאחר טיפול שיניים כלשהו.
5. רופא השיניים לא חשף בפניכם את מלוא המידע הרלוונטי לגבי הטיפולים האפשריים נוכח מצבכם.
6. עברתם עקירת שיניים אצל רופא שאינו מומחה לטיפולי שורש (או שעברתם טיפול שיניים אחר אצל רופא אשר הטיפול אינו בתחומי התמחותו).
במקרים מעין אלו, יש סיכוי גבוה שמדובר ברשלנות רפואית, אשר בגינה ניתן לתבוע את הרופא ולקבל פיצויים.

למי כדאי לפנות במקרים של רשלנות רפואית של רופא השיניים?

אם רופא השיניים גרם לנזק לשיניים או לחלל הפה שלכם, במהלך אחד מטיפולי השיניים שעברתם אצלו, סימן שמדובר כנראה ברשלנות רפואית. במקרים אלו, יש אנשים שחושבים שאין מה לעשות בנושא, אבל בעצם זה ממש לא נכון. במקרים של רשלנות רפואית אתם יכולים להיעזר בשירותיו של עורך דין רשלנות רפואית – אשר יהיה הגורם המשפטי שייצג אתכם במשפט נגד רופא השיניים שהתרשל בעבודתו וגרם לכם לנזק.

איך ניתן למצוא עורך דין רשלנות רפואית שיוכל לעזור?

יש המון עורכי דין העוסקים בתביעות שקשורות לרשלנות רפואית, וניתן למצוא עשרות או מאות משרדי עורכי דין העוסקים בתביעות מסוג זה. אבל איך יודעים מי מהם טוב באמת, על מי ניתן לסמוך, ומי יעזור לכם לקבל את התוצאות הרצויות במשפט, מבלי "לקרוע" את הכיס?
אז אם אתם מחפשים עורך דין רשלנות רפואית שיוכל לעזור לכם – כדאי שתכירו את משרד עורכי הדין של ארז כהן, אשר יעניק לכם ליווי אישי בכל שלבי הטיפול בתביעה ואשר איתו אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות.

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

Exactly what does it Implicate?

Legal profession is, essentially, a human legal rights career, and legal practitioners undergo a long-term procedure for learning and practicing