קרדיט תמונה: freepik

שמיכות קיץ – לקנות שמיכה שתתאים לימים החמים

בימי החורף הקרים, אנחנו נהנים מאפשרות לישון עם שמיכת פוך עבה אשר מכסה ומחממת אותנו. אנחנו נהנים ממנה, בין אם אנחנו ישנים במיטה בלילה ובין אם אנחנו יושבים בערב מול המסך וצופים בטלוויזיה.

לעומת זאת, בימי הקיץ העניין מעט שונה. לכאורה, בימים של חום ולחות, אנחנו לא באמת נרצה להתכסות, לא נרצה שיהיה שום דבר שיחמם אותנו. להיפך, סביר להניח שאנחנו נלבש בגדים קלים וקצרים כמה שאפשר, ולא נתכסה בשום דבר, בשביל שלא נזיע. אך כפי שאנחנו יודעים, יש מצבים שמחייבים אותנו להשתמש בשמיכה.

מתי ובאילו שמיכות נרצה להשתמש בקיץ

לשמחתנו, אנחנו יכולים ליהנות ממגוון שמיכות קיץ שמתאימות לימים ולילות חמים, בהם הטמפרטורות עולות ותיתכן לחות אשר תגרום לנו לזיעה. מדובר על שמיכות דקות אשר יאפשרו לנו להתכסות ולהגן על עצמנו מפני החום והלחות.

סביר להניח שאנחנו נרצה להשתמש באותן שמיכות קיץ, בין עם זה במהלך הערב או הלילה, אם וכאשר נחליט להפעיל מזגן או מערכת מיזוג אוויר אחרת אשר תצנן את האוויר ותכניס אוויר קר ונעים אל תוך החדר. השמיכה תאפשר לנו במצב כזה, להגן על עצמנו לא רק מפני חום ולחות, אלא גם מפני האוויר הקר שיוצא מתוך המזגן או המערכת בה אנחנו משתמשים.

צריך לומר, הרבה מאוד אנשים בוחרים לא להשתמש בהכרח באותן שמיכות קיץ ולהמשיך להשתמש בשמיכות פוך, כמו בחורף, אם הם ישנים עם מזגן דולק. ככה הם נהנים משני העולמות, גם שינה עם שמיכת פוך וגם מאפשרות ליהנות מאוויר קריר ונעים שיוצרת מערכת המיזוג. עם זאת, עדיין צריך להחזיק בבית שמיכות קיץ, שכן ניתן להשתמש בהן בישיבה או שכיבה מול הטלוויזיה וכן בשביל שלא נצטרך להפעיל את המזגן כל הלילה, וכך נחסוך בהוצאות.

כיצד בוחרים שמיכת קיץ

על מנת ליהנות משמיכת קיץ נעימה ואפקטיבית, אנחנו צריכים לבחון מספר מאפיינים:

ראשית, עלינו לבחון ממה השמיכה עשויה, מאיזה חומרים. אם היא עשויה מחומרים "כבדים", חומרי טקסטיל חמים מדי, הרי סביר להניח שאנחנו לא נפיק ממנה תועלת. מצד שני, אם מדובר על שמיכה דקה מדי, ייתכן מאוד שלא נוכל באמת ליהנות ממנה, כפי שאנחנו רוצים, בוודאי לא כשהמזגן בחדר פועל.

שנית, יש לבדוק מה גודל והמשקל של השמיכה. זאת על מנת לוודא שהיא מתאימה למבנה הגוף שלנו או של מי שאמור להשתמש בה, וכן שניתן לנייד אותה בקלות ממקום למקום. ישנם מקרים בהם נרצה לקחת אותה איתנו גם אל מחוץ לבית, בין אם אנחנו יושבים בגינה או עושים קמפינג בשטח.

שלישית, יש לבדוק את ההוראות כיצד אנחנו יכולים וצריכים לכבס את השמיכה, על מנת שנוכל לשמור עליה נקייה, במהלך חודשי הקיץ ועם סיומו.

 

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

Share VPN Assessment

Express VPN Review is known as a free program provided by Share VPN which aims to offer an easy method