צילום:freepik

תמונות לחדרי הילדים – עד כמה זה חשוב?

עיצוב הבית הוא חלק מהדברים שעוזרים לנו לא רק לבטא את עצמנו או את המחשבות שלנו ואת איך שאנחנו רוצים שהבית שלנו יראה, הוא גם חלק מאוד חשוב בשדרוג הבית וניצול מקסימלי של הנפח שלו. חלק  משימוש נכון הוא ארגון וסדר של הדברים, בטח כאשר אנחנו מדברים על חדרי ילדים ושדרוג שלהם, חשוב שלא רק נשדרג את החדר וננצל את הנפח שלו אלא גם לשדרג אותו בצורה כזו שתעזור עם התבגרות הילד או הילדה.

צבע
חלק מנראות הבית או אפשר להגיד הרושם הראשוני שבית משדר הוא הצבע הקירות.
הדבר רלוונטי גם כאשר אנחנו מדברים על חדרי ילדים, מכיוון שאם צבעתם את צבע הבן או הבת  שלכם בצבע שהיה נראה לכם מתאים כשהיו בגיל חמש או שש, אז בגילאי העשרה הצבע לא מתאים.  לכן חשוב לשדרג את נראות החדר וגם להתייעץ עם הבן או  הבת שלכם, הדבר לא רק יעזור לשדרג את החדר ווישדר אווירה חדשה, אלא גם יתן לילדכם את ההרגשה כי לקחו חלק בשדרג ובשינוי.
תוכלו להעזר בילדים שלכם החל מבחירת הצבע, מה שישדר להם כי הם "אחראים"על אזור המגורים שלהם וגם תוכלו להעזר בהם לצביעת החדר, הדבר יגרום להם להרגיש אחראים יותר לניקיון שלו ויעזור לכם לשמור על השדרוג לאורך זמן.

תמונות וטפטים

שדרוג חללים ובעיקר חדרי ילדים יכול להיות מגוון ורחב, תוכלו להרגיש את זה בין אם תזיזו את הארון בחדר הילדים למקום אחר בחדר ופתאום להרגיש שהמרחב השתנה.
אך בשביל אלו מכם הרוצים לשדרג את נראות החדר בצורה רצינית יותר ובעלת אופי הרבה יותר מובהק, תוכלו להעזר בתמונות לחדרי ילדים. כיום תוכלו למצוא מגוון אתרים וחברות אשר מתעסקות רק בתמונות מהסוג הזה, תוכלו לקנות חישוקי עץ לעוללים הרכים או סריית תמונות שיהפכו את קירות החדר למקום אחר.
ובנוסף לתמונות שיכולות לשדרג לא פחות, תוכלו גם להשתמש בטפטים בצורה יצרתית, כמו להדביק חצי טפט על הקיר ואת הצד השני להשאיר ריק.


תאורה
צבעי החדר מאופיינים לא רק מהטפטים ומצבעי הקיר אלא גם מהתאורה, שגם היא מתחלקת לשלושה חלקים. הראשונה שבהם היא התאורה השימושית, האווירה והדקורטיבית.
כמובן שלא כל חדר ילדים דורש השקעה של כל השלושה, אך כן חשוב לקחת בחשבון את סוגיית התאורה כאשר אתם רוצים לשדרג את חדר הילדים.
לכן זכרו כי גם אם לא בחרתם בצבע בשביל לשדרג את החדר, זכרו כי תוכלו גם להחליף מנורה ובצורה מאוד פשוטה לשדרג את האוירה בקלות.

שידרוג חדרי ילדים
שדרוג מהסוג הזה יכול להיות קטן ומינורי, החל מתמונות לחדרי הילדים ועד להחלפת גופי תאורה ומנורות. אך מעבר לכל אלו זכרו כי גם סידור מחדש יכול לעזור לכם לקבל פרספקטיבה חדשה ונכונה יותר בנוגע לעיצוב שאותו תרצו.
בהצלחה.
 

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

Share VPN Assessment

Express VPN Review is known as a free program provided by Share VPN which aims to offer an easy method