7 טיפים לאיפור עיניים ירוקות

קרדיט תמונה: freepik

עיניים ירוקות הן כמו זכייה בלוטו, צבע העיניים הנדיר מושך את תשומת הלב של כולם, לא רק כי כמעט ולא רואים אותו, אלא כי הוא כל כך מיוחד ושובה את העין. זכית בעיניים ירוקות? יש לנו את כל הטיפים שישיגו לך את המראה החתולי, העמוק והייחודי שאפשר לקבל רק עם צבע עיניים כמו שלך. להלן 7 טיפים מעולים ושימושיים לאיפור עיניים ירוקות. 

 

איפור עיניים ירוקות 

רגע לפני שצוללים לטיפים, כדאי לדעת שלא כל צבע מחמיא לעיניים ירוקות. כמו שהן מיוחדות, כך הן יכולות להקשות מבחינת גווני האיפור, ואסור גם לשכוח שיש גוונים שיכולים ממש לא להתאים לעיניים ירוקות. כמו כן, כדאי לזכור שלא כל צבע שיתאים לעיניים כחולות מתאים אוטומטית גם לירוקות, כיוון שמדובר אמנם על גוונים דומים, אך כשהדבר מגיע לאיפור הם נבדלים מאוד זה מזה. 

 

הגוונים המתאימים לעין הירוקה

כל פיגמנט אדום יכול להתאים לאיפור העין הירוקה, כיוון שמדובר על צבע משלים לירוק. מומלץ לבחור בצלליות סגולות, ורודות או זהב בגוון ברונזה או חציל. כל הצבעים הללו יגרמו לצבע הירוק לבלוט החוצה ואף יוסיפו לו מראה אניגמטי וייחודי. מומלץ אפילו לבחור בצלליות אלה על פני צלליות אפורות או שחורות שלא עושות חסד עם הצבע הירוק. 

 

באילו גוונים לא מומלץ לבחור? 

עד כמה שזה ישמע מוזר, גוונים ממשפחת הכחולים והירוקים לא יחמיאו לעין הירוקה. מומלץ שלא לבחור כלל בצללית עם גוון כחול או ירוק, כיוון שאלה יעשו את הפעולה ההפוכה מזו שאנו מנסות להשיג ויבלעו את צבע העיניים בתוכן. 

 

ומה לגבי מי שלא אוהבת צללית? 

אמנם היא יפה ומיוחדת, אך לא כולם אוהבים את הצללית, ולעיתים היא עלולה גם לא להחמיא. מה עושים בכל זאת כאשר רוצים צבע שמדגיש את הירוק אך ללא הצללית? אפשר לבחור עיפרון בגוון חצילי עמו ניתן לצייר קו לאורך קו הריסים בטשטוש קל עם צללית בצבע סטנדרטי יותר, כגון חום או שחור. 

 

לא לשכוח את מבנה העין

כאשר אנו מדברים על איפור עיניים ירוקות הצבע הוא לא הכול, יש לתת גם את הדעת על מבנה העיניים ומשיכת הצבעים בצורה מחמיאה למבנה העין. אם מבנה הכין שקוע או נפול מומלץ למשוך את מכחול האיפור עם הצבע כלפי מעלה, כדי ליצור מראה רענן ומתוח יותר. 

 

רוצה מראה חתולי? 

עיניים ירוקות פעמים רבות מתקשרות עם מראה חתולי ולא בכדי – ללא מעט חתולים יש עיניים ירוקות. אז איך מדגישים עוד יותר את המראה החתולי? מוסיפים קו איילינר שחור שמדגיש את העיניים. 

 

לא רק העיניים – גם לשפתיים יש חלק באיפור

חשבת שאיפור העיניים בלבד יקבע האם צבע העיניים יבלוט או לא? הוספת גוון אדום בשפתיים יסייע גם כן להבליט את העיניים הירוקות. גם גוון ורדרד עדין יסייע להשיג את התוצאה, לכן לא כדאי לוותר על צביעת השפתיים. 

 

רוצה כמה אפשרויות איפור עיניים ירוקות ליום וללילה? 

כדאי ללמוד איפור מקצועי וגם אם במסגרת ייחודית המיועדת לאיפור עצמי בלבד. הטכניקות, השיטות והטיפים שמקבלים בשיעור, כמו גם ההבנה באילו כלי איפור כדאי לעשות שימוש יעשו את כל ההבדל ויהפכו את האיפור למשימה פשוטה עם תוצאה מדהימה.

שתפו פוסט זה
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
רופא נשים
בלוג
רשלנות רפואית של רופא נשים

רשלנות רפואית של רופא נשים הוא נושא שעלול לגרום להשלכות חמורות הן בהווה והן בעתיד. מאמר זה מספק סקירה בנושא רשלנות רפואית של רופא נשים, ומציע הנחיות לזיהוי ההתרשלות, הגשת התביעה ובקשת פיצוי עבור מטופלות שנפגעו כתוצאה מהטיפול הרשלני.

בלוג
טרנד לוהט: חזיות ספורט

כשזה מגיע לאימון, נוחות ותמיכה הם המפתח. לכן חזיות ספורט הפכו לחלק חיוני במלתחה הכושר של כל אישה. לא רק

בלוג
מתנות שמתאימות לגיל שנתיים

יום הולדת הוא תמיד מאורע מרגש, ללא קשר לגיל שמציינים. כאשר מדובר בילדים קטנים יש התייחסות גדולה מאד ליום הזה