Imall מותגים – איך למתג את העסק בשטח

מיתוג

הרבה פעמים אנשים נוטים לחשוב שמיתוג עסקים, גדולים וקטנים, מתבצע בעזרת פרסומות בטלוויזיה, רדיו, אתרי אינטרנט או רשתות חברתיות. המונח מיתוג נתפס בעיניהם כדבר שחייב להתבצע דרך כלי תקשורת, בצורה ישירה או עקיפה ולא במקומות אחרים.

אך זה לא לגמרי מדויק. נכון שמיתוג נכון מתבצע גם בכלי תקשורת ואתרי אינטרנט, אך הם לא המקומות היחידים שם זה קורה. מיתוג בית עסק נעשה בעזרת מכלול של כלים ופעולות. אי אפשר שהוא יתבצע רק בנישה מסוימת מבלי שהוא יושלם בנישות אחרות. אם זה קורה, המיתוג לא יהיה שלם וזה עלול לפגוע בבית העסק ובאמינות שלו.

איך IMALL מותגים יכולים לעזור?

Imall  מותגים מציעה ללקוחות הפונים אליה, אפשרות למתג את בית העסק שלהם במקומות נוספים, במרחב הציבורי. המיתוג נעשה בעזרת שלטים, מדבקות, ואמצעים אחרים שניתן להשתמש בהם, בין אם זה על הבניין, בין אם זה על גשרים וגדרות, חצרות וגינות, חדרי מדרגות ובכל מקום אחר שהוא חלק מהמרחב הציבורי ויש בו חשיפה לקהל הרחב.

לדוגמא, Imall  מותגים מספקים פתרונות מיתוג עבור עסקים המעוניינים להשתמש בשלטים או אמצעים אחרים למיתוג בית העסק בעזרת חומרים כגון פרספקס, שמשומנית, מתכת, PVC ועוד. אלו דברים שיכולים לייצר תהודה וחשיפה משמעותית, לספק נוכחות בשטח, למשוך את תשומת לב העוברים והשבים, וכך למתג את העסק ולפרסם אותו כפי שרוצים.

כל אחד מהאמצעים והכלים שציינו יכולים לעזור אם משתמשים בהם בצורה נכונה. זה לא מספיק רק לבחור את החומר הנכון, להשתמש בשלט או מסך מתאימים. צריך לדעת איך לייצר תהליך נכון של מיתוג בשביל להשיג את התוצאה הרצויה.

איך עושים את זה נכון

בשביל למתג בית עסק, גדול או קטן בצורה נכונה, צריך לאפיין מספר דברים תחילה:

ראשית, צריך להבין מה בדיוק רוצים להשיג בעזרת המיתוג. מה רוצים לייצר ולקבל דרך הצבת שלט במקום מסוים. זה יכול להשפיע גם על בחירת השלט והטקסט שיופיע בו וכן על בחירת המיקום ודברים אחרים שיכולים להשפיע על התהליך.

שנית, צריך לחשוב איפה אפשר להשיג את התוצאה האופטימאלית, הטובה ביותר. למשל, ייתכן מאוד ששלט גדול במקום מסוים לא בהכרח יספק תגובה חיובית, אלא יהיה נכון יותר להשתמש בשלטים קטנים במקומות שונים. זה יכול להשפיע גם על האופן בו נבחר להשתמש בתקציב שלנו.

שלישית,עלינו לבחון איך מיתוג לבית עסק יכול להשפיע עליו באופן חיובי. לכן צריך לוודא שמשתמשים בצבעים נכונים, פונט נכון, מקומות מתאימים ועוד. כל דבר קטן יכול להשפיע כאן ולכן חשוב שתהיה התבוננות רחבה ולא רק ספציפית על השלט.

ארבע, יש לוודא שמקבלים את כל האישורים הנדרשים בשביל שיהיה ניתן להעמיד ולהתקין את השלט במקום על פי חוק.

מיתוג

 

 

 

 

 

שתפו פוסט זה
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
שינה
בלוג
מגנזיום לשיפור השינה: טיפים טבעיים לשינה שלווה ורגועה.

מגנזיום הוא מרכיב תזונתי חיוני לגוף האנושי, והוא משחק תפקיד מרכזי במאות תהליכים ביולוגיים, כולל תפקוד תקני של השינה. המגנזיום משפר את איכות השינה על ידי הרגעת מערכת העצבים, הפחתת מתחים וטיפוח הרפיה שלוות. בדיוק כמו שאנחנו מניחים שמן מנורה במנורת שמן להפיק את האור, כך גם הגוף ממיר את המגנזיום לאנרגיה שמאפשרת לנו להירדם בקלות.

שיניים
בלוג
כל הדרכים לשחזור שיניים

בבחירת טיפולי שחזור שיניים חשוב להביא בחשבון גורמים רבים, החל ממצב השיניים ובריאות הפה, מורכבות הטיפול, סיכויי ההצלחה והעמידות שהוא מציע, אסתטיקה ונראות, נוחות, וכן שיקולי עלות והתאמת הטיפול ליכולת הכלכלית של המטופל.

אופנה צנועה
בלוג
אופנה צנועה באינטרנט, טרנד חדש?

רשתות חברתיות משפיעות על כל תחומי החיים, אופנה צנועה מתגבשת כתחום בלתי נמנע של האופנה המודרנית. זהו לא רק טרנד חדש בעולם האופנה, אלא תנועה חברתית ותרבותית שגובשה כתגובה לתרבות הצרכנית והשגרתית השולטת בחברה המודרנית. מהי אופנה צנועה באינטרנט, איך התחילה תופעה זו ולמי היא מתאימה ומה מיוחד בסגנון אופנה כזה.

כיסוי ראש
בלוג
מודרניות ומסורת – כיסויי ראש מעוצבים לנשים

​ ​כיסויי ראש מהווים חלק בלתי נפרד ממסורות רבות ברחבי העולם מזה דורות רבים. הם משמשים הן כסממן תרבותי וסמל לזהות דתית או אתנית, והן ככלי אופנתי המבטא סגנון אישי. בעידן המודרני, המסורת והחדשנות משתלבות יחד בעיצוב כיסויי ראש, כאשר אלמנטים מסורתיים מקבלים פרשנות מודרנית ועדכנית. מגוון רחב של חומרים, צב